شركت مهندسی ابرگان سپنتا در سال ۱۳۸۸ به شماره ثبت ۳۶۵۴۲۴ در اداره كل ثبت شركت‌های تهران به ثبت رسيد. اين شركت با بهره‌گيری از نيروهای خلاق و نخبه و توان و تجربه بالای مديران خود در صنايع مختلف اين مرز و بوم شروع به فعاليت نمود تا زمينه ساز اشتغال و نوآوری شود.

این شرکت دارای طیف گسترده‌ای از متخصصان برای انجام انواع پروژه‌های تجاری، مسکونی و عمومی است.

ما بعنوان یکی از پیمانکاران متخصص در انجام پروژه‌های کلید گردان، در زمینه ساختمان، مکانیک، برق و کنترل مرتبط با تاسیسات صنعتی و ساختمانی، با بهره گیری از تجارب ارزنده و اعتبار ناشی از فعالیت موفق در این عرصه آماده ارایه خدماتی فراتر از انتظار مشتریان هستیم.

شرکت مهندسی ابرگان

برای نیل به این منظور آخرین روش‌ها، دانش‌ها و ابزارهای نرم افزاری و سخت افزاری در کنار پرسنل متخصص و توانمند بکار گرفته شده است.

استراتژی اصلی این شرکت در ارائه کلیه خدمات خود مبتنی بر کسب رضایت مشتریان از طریق ارائه خدمات با برترین کیفیت در حداقل زمان و با هزینه‌های رقابتی و بهینه شده است.

مدیران کلیدی ابرگان سپنتا

                   مدیریت عامل:                          سعید صرافی گهر
                   رئیس هیئت مدیره:                     امیر کیانی

شرکت مهندسی ابرگان سپنتا خطوط

بزرگترین سرمایه ما

  [ شرکت مهندسی ابرگان بزرگترین سرمایه سازمانی خود را  نیروی انسانی متخصص و مسئولیت پذیر می‌داند. ]

مدیریت پروژه

امروزه مدیریت هر پروژه چالشی منحصر به فرد و مسئله‌ای پیچیده است. کنترل هزینه‌ها و تامین نیازهای ذی‌نفعان پروژه به بهترین نحو در کنار پایبندی به زمانبندی پروژه امری است که بدون بهره‌گیری از دانش و تخصص کافی امکانپذیر نخواهد بود. استفاده از رهنمودهای PMBOK و ایجاد ساختار PMO در کنار ایجاد WBS مناسب و یا استفاده از تکنیک‌های CPM و PERT در کنار برنامه زمانبندی و برنامه جریان نقدینگی دقیق تنها گوشه‌ای از چالش‌های پیش روی مدیریت پروژه است. مدیریت علمی پروژه از ویژگی‌های متمایز شرکت مهندسی ابرگان است.

فرآیند طراحی

در فرآیند طراحی مراحل و پیچیدگی‌های گوناگونی وجود دارد که سبک پنداشتن هرکدام موجب هزینه‌های مالی و زمانی گزاف در زمان اجرای پروژه خواهد شد. یکی از مزایای شرکت مهندسی ابرگان کشف نیاز واقعی مشتریانی است که تنها تصور مبهمی از نیاز خود در ذهن دارند و در این مسیر از پیشرفته‌ترین ابزارهای طراحی و BIM برای ایجاد تصویری کاملا ملموس از محصول نهایی استفاده می‌شود.

اجرای طرح

تامین و اجرا بزرگترین بخش از فعالیت‌های شرکت را تشکیل داده که مبتنی بر رعایت الزامات کیفی، زمانی و بهای پروژه است. برنامه‌ریزی دقیق تقدم و تاخر مراحل مختلف در پروژه و پیش‌بینی نیازهای آتی مشتریان قبل از بدل شدن به نقاط بحرانی یکی از اصول فعالیت‌های تامین و اجرا در شرکت مهندسی ابرگان است.

شرکت مهندسی ابرگان متعهد است به:

  • رعایت حقوق کلیه ذی نفعان پروژه
  • حفاظت از محیط زیست و موازین HSE
  • توسعه منابع انسانی به عنوان ارزشمند ترین سرمایه
شرکت مهندسی ابرگان سپنتا کیش